Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 18:01   #22
Zu
 
Reputacja: 1 Zu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłośćZu ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Niewielu użytkowników jest świadomych tego, że spamuje; wygasające posty dają możliwość nadużyć i na dodatek wprowadzają niezły burdel; dokładają roboty userom czy modom (edytowanie spamu proponowane przez Zu-Ben'a)
Dziecko karmiąc komputer truskawkami też nie jest świadome, iż źle robi i że to maszynie RACZEJ nie pomoże. A jednak można nauczyć dzieciaka, że tak nie można czynić - i to bez podejmowania decyzji o wykreśleniu truskawek z jadłospisu. Prawda?

Cytat:
Jestem ciekawy ile osób z tego wygaszania by skorzystało. Nie, nie... nie idzie mi o zgłoszenie się w tym temacie. Idzie mi o pisanie w poście na końcu ("to jest post wygasający").
Nie trzeba dodawać adnotacji - choć można, żeby każdy (poza największymi ślepotami) zdał sobie z tego sprawę. Taka adnotacja pojawia się sama w prawym górnym rogu postu: "Post wygaśnie dnia XXX o godzinie YYY".

Cytat:
A tak BTW - jak ktoś musi paplać to ciężko poprosić GM o to, aby założył nowy watek, a moda o to, aby go ciął co tydzień?
Też można. Zawsze to jakieś rozwiązanie.
 
Zu jest offline