Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 19:05   #24
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Chciałbym odnieść się do fragmentu wypowiedzi Kerm’a, którą zacytował Qumi.

„Propozycje tworzenia duetów (i inne tego typu sprawy) proszę załatwiać na PW.”

Tylko jak to zrobić, jeżeli na 10 osób startujących w rekrutacji wiesz o 3, bo tyle ogłosiło ten fakt w rekrutacji właściwej, a reszta zgłosiła się do MG przez PW/gg/tlen lub w jakikolwiek inny sposób? Poza tym dla mnie, jako potencjalnego MG, taka informacja jest ważna i prosiłbym o nie traktowanie jej jako spamu.

”Rozważania na temat tego, co się będzie dziać w sesji proszę sobie darować - rekrutacja nie służy do tego.”

Służy. Po to właśnie jest rekrutacja by wyjaśnić sobie, co będzie się działo w sesji właściwej – czy będzie to sesja skierowana na zagadki, walkę czy na cokolwiek innego. Jeżeli pytam się w rekrutacji „czy będzie dużo walki?” (o ile MG nie zaznaczył tego wyraźnie w pierwszym poście ), bo naszła mnie akurat ochota na pbf’ową wersję hack’n’slash, to robię to nie dlatego by podbić temat, a po to by uniknąć nieporozumień z potencjalnie przyszłym MG i by nie rezygnować z sesji po pierwszej kolejce (zakładając, że moja postać zostałby przyjęta).

”Informacje, kto kim zagra (chciałby zagrać, a może po raz trzeci zmieni zamiar) będą traktowane podobnie.”

Sama sucha informacja, że gracz X bierze klasę Y jest przydatna i nie jest spamem. Dzięki tej informacji można uniknąć sytuacji gdy dostaje się 5 rudowłosych czarodziejek-elfek. Natomiast bezwzględnie kasowałbym wszelkie dyskusje potencjalnych graczy typu: „nie możesz zagrać klasą C, bo mi się nie podoba".

Aschaar,

A próbowałeś wygasających postów czy też z góry wiesz, że to nic nie da? Bo ja chętnie bym spróbował, choć nie wiem czy na tym forum jest to technicznie możliwe. I sam się zgłoszę by pilnować spamowych postów, skoro to takie ciężkie zadanie dla moderatorów.

W powyższej części też byłem złośliwy.

Co do reszty problemów poruszanych w tym temacie, to wszystko powiedział za mnie Behmot i nie mam nic do dodania.

PS: A jeżeli macie problem z paroma osobami, które notorycznie spamują (np.: odpowiadając w rekrutacjach na pytania innych graczy zamiast MG, na dodatek bez porozumienia z nim), to może lepiej dać im parę ostrzeżeń, a potem po prostu podziękować za wspólną zabawę na tym forum?
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 17-06-2009 o 19:45.
woltron jest offline