Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 19:24   #25
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Aschaar
Bomba. Tyle, ze niewypał.
Nie wypały mają to do siebie, że wybuchają jednak nieco później po prostu. Na te zmiany potrzeba czasu na pewno, aż ludzie się przyzwyczają do tej opcji. Wprowadzają taki sam burdel jak moderator, który usunie część "spamu" z tematu pozostawiając merytoryczną dziurę. Tutaj jednak mieliby właśnie mniej roboty, bo posty same by się usuwały, choć z początku może i więcej upominając ludzi, ale lepiej zbudować most przy którym trzeba się trochę namęczyć niż cały czas przeprawiać przez rzekę! Poza tym owym spamem, który musieli by edytować Moderatorzy, i tak muszą się zajmować, więc gdzie tu dodatkowo praca?

Cytat:
Napisał Aschaar
A tak BTW - jak ktoś musi paplać to ciężko poprosić GM o to, aby założył nowy watek, a moda o to, aby go ciął co tydzień?
A czy to przypadkiem nie będzie więcej roboty dla moderacji? Wydawało mi się, że szukamy rozwiązania, które by zmniejszyło ilość pracy, a zwiększyło wyniki.

Cytat:
Napisał Aschaar
Tak, na marginesie całej dyskusji, jako człowiekowi - mogę napisać (niestety) z "obsługi" - głupio się czyta ogólniki typu "wielu użytkowników", "nie jestem odosobniony"; "przemyślcie w swoim gronie", etc, etc. Ciężko napisać PW z tym co kogoś boli? Niekoniecznie do samego "winnego", ale do kogoś innego z obsługi???
To forum dyskusyjne, więc dyskutujemy prawda? Wolałbyś aby szastać imionami i przykładami? Cóż nie każdy chce mieć problemy z administracją i ludzie się boją wdawać w dyskusje, bo nie chcą mieć owych problemów. Stąd mówi się w ogólnikach. Zresztą ty sam Aschaar prorokujesz, że nikt nie będzie tego używał.

Cytat:
Napisał Aschaar
Niewielu użytkowników jest świadomych tego, że spamuje; wygasające posty dają możliwość nadużyć i na dodatek wprowadzają niezły burdel;
Istnieje od dawien dawna opcja usuń post i zedytuj, więc wygaszanie raczej nie będzie bardziej skore do nadużyć niż te opcje. A Burdel taki sam wprowadzają jak, powtarzając się, moderatorzy kasujący spam. Co do świadomości to nie wiem za kogo masz użytkowników tego forum, ale nieco skromności by się przydało, co ? Skoro i tak się ich teraz upomina czasami, żeby nie spamowali to można ich upominać, aby wygaszali posty.

Cytat:
Napisał Aschaar
Nie. Nie zrozumieliśmy się. Skoro są tacy zwolennicy wygasających postów to może przekonają niedowiarków tu i teraz na tym forum, że to działa?
Ponieważ nie ma funkcji "wygaś posta" to może orędownicy wygasania będą dopisywać do swoich offtopowych i spamerskich postów taką adnotację?
Pokażcie, że będziecie tego używać!
Aschaar... to raczej komentarz nie na twój poziom. Teraz nie ma takiej opcji, więc nie widzę sensu pisania takich adnotacji, argument zupełnie nie na miejscu i dziecinny.
 
Qumi jest offline