Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 20:24   #28
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Cytat:
Zanotowałem opad czułków jak przeczytałem Twojego posta
Proszę, nie korć mnie do sarkastyczny uwag na temat opadania pewnych rzeczy

Cytat:
Pytanie - czy jest sens to robić skoro niekt (niewielu) będzie tej opcji używać?
Znowu prorokujesz, skąd wiesz? Używałeś tej opcji? Na chociażby nwn 2 forum przyjęła się opcja i każdy z niej korzysta.

Cytat:
Stąd pomysł (przyznaję złośliwy) na oznaczanie postów. Dlaczego tak? Poza tym, że użytkownicy będą mogli pokazać, ze ta opcja jest do czegoś; to mod będzie mógł takiego posta wyciąć bez obawy, że wywoła burzę w szklance wody... I w DDkach bym to robił - POMIMO tego, że to dodatkowa robota...
Rozumiem, że chodzi ci o taką ręczną wersję wygaszania? Ktoś sobie oznacza post, a potem ty jako mod je usuwasz po terminie? Nie wiemy ile pracy oznaczałoby stworzenie takiej opcji automatycznej, może to akurat proste? Warto poczekać na to pytanie na Sola.

Nie rozumiem też jak widzisz ten dodatkowy wątek? Osobny, drugi temat dla "spamowania" na temat swoich sesji? Już nie lepiej mieć jedne komentarze po prostu od tego?

Nie rozumiesz Asch, że ludzie boją się podejmować ten temat, a wiem również, że jesteś osobą upartą, stojącą murem za niemal każdą decyzją administracji, więc ludzie raczej nie będą podawali ci przykładów konkretnych...

Skoro i teraz musisz upominać ludzi, że piszą spam to co to za różnica upominać ich aby wygaszali posty? W ten sposób powiedzą co chcą powiedzieć, a spam sam zniknie. I użytkownik będzie szczęśliwy i miał więcej swobody, i moderacja będzie miała z czasem mniej roboty i miała tematy bez spamu.

Argument dziecinny taki właśnie był, jakby na propozycję o dodaniu czekolady w stołówce ty byś powiedział, że może więc jej zwolennicy zaczną farbować groszek na brązowo i mówić, że to kulki czekoladowe...

Cytat:
Ja rozumiem argumentację Twoją i Behemota - o zaufaniu GM w kwestii tego co można czy czego nie można pisac w komentach. Tylko powiedzcie mi co jak GM uzna, że coś nie powinno się znaleźć w komentach? GM pisze do opa: "wywal posty 134, 135 i 136 bo uważam to za spam"? Pisze następnego posta: "nie spamujcie mi w komentach"?
No chyba na tym właśnie polega cały pomysł, aby to GM decydował o tym co jest spamem w komentarzach, nie widzę więc problemu... pytać zawsze możesz jako mod.
 
Qumi jest offline