Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2009, 21:24   #14
Fanael
 
Fanael's Avatar
 
Reputacja: 1 Fanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodzeFanael jest na bardzo dobrej drodze
" Czego używać na sesji?"

Na sesji należy używać tego co jest ci akurat potrzebne. Zależy to od efektu jaki chcesz uzyskać, sesji jaką prowadzisz i graczy jakich masz pod skrzydłami. Ja na sesjach miałem rozrzut jak pijany rusek z pepeszą. Dobitne klimaty Emperora, groteskowe Cradle of Filth, wspomnianego Moonspell'a, Deep Purple, ZZ Top, Ankh (polecam jak ktoś nie zna), koncerty Bacha, a jak wysłałem ekipę na polską wieś, to puściłem im Bayer Full. Chcesz, żeby gracze się denerwowali i zachowywali się "nierozważnie", to puść im kiepską techniawę. Chcesz zmusić ich do skupienia, to puść im jakiś natural ambient, odgłosy kapiącej wody albo szelest trawy. Chcesz, żeby byli zdezorientowani, to przyłóż się trochę z za pomocą jakiegoś programu audio podziel kawałek na sekcje, część przyśpiesz, część zwolnij.
Wiem, od groma roboty jak na sesję, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę bliżej nieokreślony czas trwania sceny. Powodzenia
 
__________________
Księciu nigdy nie powinno brakować powodów, by złamać daną obietnicę.
Fanael jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem