Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2009, 12:51   #24
Idylla
 
Idylla's Avatar
 
Reputacja: 1 Idylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znany
Świetnie się spisaliście I nikt nie dostanie kulki w łeb XD No przynajmniej nie teraz i nie wasi bohaterowie :P

Po południu odpiszę na wasze posty. Czeka nas jeszcze jedna taka rundka krótkich postów, więc szykujcie się i bez czarnowidztwa XD

EDIT:

Mam nadzieję, że wasi bohaterowie wyszli w miarę wiarygodnie. W razie krytycznych uwag krzyczcie XD Wtedy więcej nie będę popełniała podobnych błędów. Mniej więcej wszystko nakreśliłam, w razie problemów mówicie, czego nie wiecie, postaram się pomóc. Możecie już teraz w miarę spokojnie odpisywać. Tylko pamiętajcie, nikogo na razie nie zabijacie. Wiem, że to trochę odejmuje sesji realizmu, ale potrzebuję na chwilę obecną, do tej konkretnej akcji i pojedynczych późniejszych tych wszystkich bohaterów. Jeszcze będziecie mieli czas, żeby się wykazać

Jeżeli chodzi o czas na odpisanie na posta. Piszemy tak jak tego ostatniego, przypuszczenia, ewentualne plany podejmowanych akcji. To już ostatni taki post, ale ważny. To starczy wam czasu do poniedziałku ( 22 czerwca), nie?
 

Ostatnio edytowane przez Idylla : 18-06-2009 o 18:33.
Idylla jest offline