Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2009, 14:01   #16
Fabiano
 
Fabiano's Avatar
 
Reputacja: 1 Fabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumny
Po dłuższym zastanowieniu postać dr Rodgera Benza nie jest już dostępna graczom. Chyba, że któryś z was bardzo będzie chciał, to mogę zdanie zmienić.

Co do pytań, które dostałem przez gg/mail, to chyba logicznym będzie udostępnienie odpowiedzi wszystkim. Zatem:

- Wyprawa będzie miała charakter poznawczo-naukowy. Profesje postaci postaci jak najbardziej też mogą mieć taki charakter. Chemicy nie są potrzebni, no bo po co, ale archeolog czy inny jakiś, tak? Z tym, że mam już dwóch archeologów.
- Historię w KP piszcie dokąd chcecie, lecz nie opisujcie na własną rękę jaskini czy wejścia do niej.
- Tam, można grać Rosjaninem. Narodowość bez znaczenia. Wstawki językowe mile widziane.
- Ekwipunek ma zawierać głównie przedmioty związane z profesją. Reszta będzie opisana w pierwszym poście Komentarzy.
- Długości postów nie przewiduje żadnej. Znaczy się, to zależy od was. Nie stawiam na ilość słów. Jest co pisać - piszecie długie. Nie ma - króciutkie posty. Lecz nie lubię sytuacji, że nie wiem co napisać. Jak się nie wie, to pisze się do mnie i coś na to poradzimy.
- Nie przewiduję rozwoju postaci. Przykro mi.

Generalnie wszystkiego ważnego dotyczącego już misji, dowiecie się w pierwszym poście samej sesji jak i komentarzy.

Zapraszam do rekrutacji, bo po mimo zainteresowanie, mało dostałem KP.
Zostało 10 dni do zakończenia zbiórki.

Nie gryzę jak przekonali się autorzy pytań.

Pozdrawiam
Fabiano
 
__________________
gg: 3947533

Fabiano jest offline