Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2006, 17:30   #23
rob'n'hut
 
Reputacja: 1 rob'n'hut ma wyłączoną reputację
Nie będę zakładał jeszcze tematu w dziale z sesjami, więc pozwolę sobie tu umieszczać dalsze informacje.

Wreszcie się na coś przydały (?) moje mierne zdolności programistyczne i napisałem programik do rzutów kośćmi - Dice-Thrower . A rzucać będziemy gdzie indziej, ponieważ bardzo mi nie w smak zaśmiecanie tematu z sesją notkami mechanicznymi.
Oto adres ogólny: http://robin.livenet.pl/dice/index.php.
Gracze poprzez PW otrzymali (lub za chwilę otrzymają) dalsze informacje dot. korzystania ze strony oraz hasło na swoje konto. Nie zmuszam do rzucania, ale jeśli ktoś rzucać nie chce niech mnie o tym powiadomi. Rzucać prosze przede wszystkim podczas walki (do samego rzucania się jednak nie ograniczając - opisy, opisy, opisy!) i wykorzystywania umiejętności. Ogólnie - rzucajcie, kiedy uważacie to za stosowne, bez przegięć w żadną stronę. Jak ktoś nie rzuci (bo go nie będzie, zapomni, czy co tam jeszcze), to ja rzuce za niego. Jak ktoś zacznie się zbytnio przejmowac mechaniką to będę ignorował zbędne rzuty.
Mam nadzieję, że pomysł się sprawdzi. Zwiększa to trochę ilość stron, na które trzeba wejść, ale jak już mówiłem, nie chce w postach w sesji widzieć rzutów i notek "Korzystam z ukradkowego ataku". Informacje mechaniczne związane z rzutem lub nie, wpisujcie w odpowiednie pole w Dice-Throwerze lub do mnie na PW (ewentualnie na UW, ale jeszcze nie korzystałem, więc nie wiem czy działa należycie).

Niedługo podam wstępne info o świecie.
Sesja rozpocznie się pod koniec tygodnia, ew. na początku następnego.

O sesji Asshilisa nic nie wiem.
m7chau i Satan^^ - poprawcie co mieliście do poprawienia.
Więcej pytań nie pamiętam (...)


Uwaga: kolejne informacje również będę umieszczał w TYM poście.

edit: hmm, a może rzucanie na UW...? Nigdzie nie widziałem rzutów, ale nie wiem czy to dlatego, że nikt na forum nie rzuca, czy wszyscy rzucają na UW...?

[ Dodano: 2006-02-24, 22:06 ]
Rekrutacja została zakończona. W skład drużyny weszły wcześniej wymienione osoby:
Aegon
Klauth
Durendal
Bordin
m7chau
Satan^^


m7chau
'owi chciałbym przypomnieć, że wciąż nie dostałem od niego danych dotyczących wyposażenia i wypełniania karty.

Grę rozpoczynamy w poniedziałek, dziś jednak być może zamieszczę wprowadzenie, coby było więcej czasu na przeczytanie. Reszta informacji pojawi się w temacie 'informacje/komentarze' w dziale z sesjami.
Życzę wszystkim graczom jak i sobie udanej sesji oraz zapraszam do lektury również osoby 'postronne' :].
PS. Nasza sesja to oczywiście "W imię Boga"

Temat można zamknąć, dziękuję
 
rob'n'hut jest offline