Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2009, 18:55   #15
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Mój kolejny post powinien pojawić się jutro przedpołudniem.

Debe666 dzięki za informację.

Zielin napisał:
Cytat:
Czy mógłbyś pokrótce opisać (tu lub w następnym poście w sesji) czy wstęga światła jest nadal widoczna? Przydało by mi się to do odegrania reakcji krasnoluda w dalszej wędrówce po podziemiu.
Już odpowiadam. Po pierwsze świetlista wstęga w delikatny sposób oświetla podłogę w korytarzach i tym samym wskazuje drogę i daje nikłe światło. Jest ona jednak widoczna tylko dopóki żyje kapłan. Jego śmierć oznacza zniknięcie świetlistej wstęgi.
Dwa. Chyba tego nie napisałem, ale przyjęłem że Thorius, tak bardzo pragnie Korony że zapamiętał znaczną część drogi którą widział w trakcie rytuału.

Do Larzarda
Chcę się tylko upewnić czy wiesz, że Felix wchodzi do tego domu późnym popołudniem. Napisałem o tym w moim poście, sprawdziłem. Jeśli o tym wiesz i mimo to Felix tam wchodzi, to ok. Jeśli natomiast zaszła pomyłka możesz wyedytować post do czasu ukazania się mojego.
 
brody jest offline