Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2009, 22:27   #32
madman
 
madman's Avatar
 
Reputacja: 1 madman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemu
Niespodziewanie do rekrutacji dołączył Zapatashura wysyłając mi postać z Dharmy Tańca Niszczycielskiego Smoka, (zrobioną bardzo profesjonalnie i o ciekawej, nie powiem nawet bardzo- historii postaci) które to zgłoszenie uzupełniłem w poście ze zgłoszeniami.

Potwierdzam również otrzymanie kompletnej karty postaci od ciebie Famir i muszę przyznać, że również wykazałeś się dobrym smakiem i kunsztem literackim. Obydwie karty oceniam na db+, musicie mieć teraz nadzieję, że konkurencja nie przeskoczy poprzeczki, którą ustawiliście (nader wysoko).

Manni, pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc zabieganego- owszem, ale również ludzkiego i skorego do pomocy MG. (zapomniałem dodać, skromnego)
Serio postaram się pomóc, moje PW czeka na pytania. Można też próbować łapać mnie późną nocą na gg (6399166)

Mamy już 20 a do 23 będę przyjmował jeszcze zgłoszenia. Więc jeżeli czytasz rekrutację i zastanawiasz się nad spróbowaniem, masz jeszcze trzy dni aby mi o tym zakomunikować. Następnie do 30 daje czas na ukończenie i podesłanie mi karty, po czym po kilku dniach ogłoszę wyniki i dam jeszcze kilka dni na dopracowanie Wu.
W pierwszym tygodniu lipca mam nadzieję ruszyć z sesją.
Pozdrawiam.
 
__________________
D&D is a Heroic Fantasy.
Not a Peasant-oic Fantasy.
Know the difference.
Feel the difference.

Ostatnio edytowane przez madman : 20-06-2009 o 22:30.
madman jest offline