Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2009, 12:16   #30
Sulfur
 
Sulfur's Avatar
 
Reputacja: 1 Sulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumnySulfur ma z czego być dumny
Nasza gierka psychologiczna zakończy się zapewne długim, nudnym postem o rozważaniach ciasno oblegających tematykę egzystencjalną.

_____________________________

EDIT:

Albo się nie zakończy. Albo zakończy się później niż by tego chcieli. No a mówiąc zwięźlej mimo zaczęcia pisania posta nie ma szans abym go dokończył dzisiaj przed 20.00. Kontynuujcie proszę beze mnie - zaległości nadrobię w następnej kolejce. Proszę o wybaczenie, szczególnie z racji, że to już mój drugi raz (niezmieszczenie się w czasie).

A właśnie, od razu chciałbym przekazać MG, czyli Gettorowi przykrą wiadomość dotyczącą... niestety mojej nieobecności. A nawet kilku. Cóż... Jedna, której termin jest już pewny 26 lipca - 2 sierpnia i kolejna - ta już niedługo, w czerwcu. Szczegóły, czyli ogólnie czas trwania podam, kiedy sam będę dokładniej wiedział.

No i mam nadzieję, że nikomu tym zbytnio problemów nie narobię.

Pozdrawiam

PS Przekroczyłem magiczną sumę 50 000 tysięcy forumowego dorobku! YEAH!
 

Ostatnio edytowane przez Sulfur : 26-06-2009 o 16:03.
Sulfur jest offline