Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2009, 16:07   #66
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Droga Ekipo...

Od początku czerwca codziennie niemal rozmyślam na temat losu tej sesji i wciąż nie potrafię podjąć decyzji, dlatego też chciałam zwalić nieco ciężar na Was, jako że i Wy za przedsięwzięcie to jesteście odpowiedzialni.

W życiu prywatnym obecnie pracuje i jest to zajęcie dość absorbujące siły oraz kreatywność - mówiąc wprost: nie nudzę się. Nie oznacza to jednak, że nie czerpię już przyjemności z pisania i w związku z tym gry w PBF. Sytuację komplikuje jednak moje nastawienie do LI, które ostatnio - no cóż, jest bardziej krytyczne. W szczegóły nie mam ochoty wnikać, jednak nie ukrywam - nie mam ochoty już siedzieć na forum tyle czasu, co kiedyś. W związku z czym zawiesiłam kilka projektów i rozważam czy do tej listy nie dodać Bogów. Szkoda mi trochę, bo do akcji właściwej nawet nie doszliśmy, a Wy macie świetne postacie i jesteście naprawdę dobranym zespołem graczy. Właśnie dlatego postanowiłam los sesji oddać w Wasze ręce.
Decyzję ostateczną obiecuję podjąć wraz z końcem czerwca, tymczasem jednak pragnę dowiedzieć się jakie jest Wasze nastawienie. Czy zależy Wam na grze? A może sami już nie bardzo czujecie postaci?
Oczywiście wypowiedzi spoza obrębu tak lub nie są również mile widziane.

PS. A trzymanie kciuków bardzo mi się widać przydało, bo poszło jak po maśle. Dziękuję!
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 21-06-2009 o 16:10.
Mira jest offline