Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2009, 23:00   #2
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
To i ja zaproszę.

Mam przyjemność, być graczem w tej sesji, która mimo chwilowego spadku tempa, jest bardzo dynamiczna (pod względem akcji), świetne dobranie działań umysłowych, walki.

MG daje nam w ciekawy sposób, opis miasta, i poczynań siatki przestępczej, do tego, postacie na razie potkane (dowódca straży, sierżant) są według mnie odgrywane z charakterem i konsekwencją. Za co u mnie duży plus.


Co mogę dodać, jeszcze aby zachęcić, to to, że MG jest ugodowy, można z nim pogadać na gg, albo w komentarzach jak my widzimy świat, jakie mamy dla tego widzenia argumenty, i on to uwzględnia.


Jeszcze w ramach ułatwienia wtopienia się postaci w drużynę, chętnie odegram z kimś duet. Np. w Suzali mógłby przebywać, jakiś stary znajomy Mesta.
 
deMaus jest offline