Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2009, 15:52   #4
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Nathias kart przerzuć do worda bo mi pcp nie działa na 64-bitowym systemie. Tylko zrób to w miarę czytelne Najważniejsza historia postaci. Nie musi być przesadnie długa ani szczególnie wyszukana, ale parę słów o postaci tak, żebym wiedział jak ją prowadzić - coś a la charakterystyka z dodatkowym akapitem 'rys historyczny'.

EDIT: Ahh własnie nie podałem maila: cosmo@interpc.pl
EDIT 2: Przydałaby się jakaś próbka tego jak potencjalny chętny do tej sesji pisze - najlepiej link do sesji, w której się grało, bo chciałbym żeby osoba, która przyjdzie na miejsce Kaworu prezentowała zbliżony lub wyższy poziom postów. Nie znaczy że muszą być kosmicznie długie (szczerze mówiąc wolę posty które są po prostu na temat, a nie traktują o jakiś metafizycznych rozmyślaniach postaci), ale żeby się je dobrze czytało i żeby nie było to 'To ja podchodzę do gościa i strzelam mu pięścią w pysk'.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 22-06-2009 o 15:55.
Cosm0 jest offline