Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2009, 01:19   #15
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich oficjalnie Trochę mi to nie wyszło z przywitaniem - zbyt frywolne jak na przedstawiciela 'władzy' nawet jeśli po godzinach, ale o 1 w nocy na prawdę nie miałem zbyt wybujałej weny, żeby wymyślać coś innego.

Co do avatarów - pomysł normalizacji rozmiarów spotyka się z moim sprzeciwem. Mój avek będzie mało czytelny, jeśli się go drastycznie zmniejszy, jako że przedstawia całą postać, a nie tylko twarz, a za bardzo się nad nim namęczyłem, żeby robić go nieczytelnym Niech wszyscy widzą i podziwiają Zmniejszę go jednak chyba odrobinę, ale już nie dzisiaj...

EDIT: Zmniejszyłem trochę szerokość avka, ale bardziej już nie zmniejszam... chyba, że za usilnymi namowami po demokratycznym ustaleniu, że tak należy zrobić :P DOBRANOC mordy moje
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 23-06-2009 o 01:29.
Cosm0 jest offline