Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2009, 09:21   #20
Velo
 
Velo's Avatar
 
Reputacja: 1 Velo wkrótce będzie znanyVelo wkrótce będzie znanyVelo wkrótce będzie znanyVelo wkrótce będzie znanyVelo wkrótce będzie znanyVelo wkrótce będzie znanyVelo wkrótce będzie znanyVelo wkrótce będzie znanyVelo wkrótce będzie znanyVelo wkrótce będzie znanyVelo wkrótce będzie znany
A tam, problemy robicie .

Cytat:
Ano mogę, ale elfia pyszałkowatość i nastawienie do innych ras jako 'gorszych' trochę z tym koliduje. Inna rzecz, że paladyn =/= idiota, więc takie światełka wolę zostawić dla siebie, a że nie wyznaję Illmatera albo innego niepełnosprawnopomagającego boga, więc kwestia pozostaje do wyjaśnienia .
Co za problem kupić przy następnej okazji różdżkę leczenia lekkich ran ? Możemy się nawet na nią zrzucić. A Paladyn nie zostawi kompanów krwawiących i sponiewieranych, choćby nie wiem jak szurniętemu bóstwu oddawał część .

Cytat:
A ja mam dylemat
Czy jak Tordek wparuje to ma was olać i się upić czy jednak podejść ryzykując rozmową o rasistowskim nastawieniu
Proponuję najpierw sformować drużynę, nawet kosztem lekkiego "OOC" a dopiero potem skupić się na pełnym odgrywaniu - inaczej MG będzie musiał zachodzić w głowię jak tu nas złożyć w drużynę - niech ma z nami lekko .
 
Velo jest offline