Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2009, 21:49   #1
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Wynalazki w Warhammerze



Od dłuższego czasu tłukła mi się po głowie myśl o wynalazkach w świecie Warhammera 2ed.

W ogólnym ujęciu okres systemu podobny historycznie do "naszego" późnego średniowiecza lub wczesnego renesansu.
Jedna rzecz tylko mnie zastanawia... czemu tak mało mówi się o wynalazkach? W końcu końcówka średniowiecza była momentem, kiedy europejczycy zaczęli w wyjątkowym tempie tworzyć nowe przedmioty, czy to wymyślając wszystko od zera lub adaptując pomysły chociażby arabskie.

I tu pojawia się moje pytanie do innych graczy WH. Jak wy wyobrażacie sobie rozwój Starego Świata?
Częściowo można by się oprzeć o historię rzeczywistą, ale przecież występuje jeszcze czynniki takie jak, Chaos i magia.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej

Ostatnio edytowane przez John5 : 23-06-2009 o 21:56.
John5 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem