Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2009, 15:46   #22
Demogorgon
 
Reputacja: 1 Demogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znanyDemogorgon wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Mae Zobacz post
Demogorgon, można by posłuchać historii stworzenia we wszystkich możliwych wersjach, ale większość postaci zdążyłaby rzeczywiście odejść na łono Abrahama. Poza tym, Twoja postać jest strasznie niedouczona! Gadziny pojawiły się długo po tym jak skorupa ziemska ostygła (a było to w archaiku), dopiero w późnym triasie ;FF[/i]
A skąd wiesz, czy w moim świecie nei było inacze? :P

Dobra, teraz na serio. Ten tekst to aluzja do filmu "Spokojnie, To Tylko Awaria"*:

Cytat:
- Chcę znać cała historię! (W sensie - od czego zaczęły się kłopoty)
- Więc najpierw Ziemia ostygła i pojawiły się dinozaury, ale były wielkie i tłuste, więc wymarły i zamieniły się w ropę. A potem przyszli Arabowie i wykupili wszystkie mercedesy...
Moja postać nie jest niedouczona, tylko złośliwa i właśnie tę złośliwość okazała.

* - Albo "czy leci z Nami Pilot", te filmy są tak podobne, że czasami nie wiem z którego jest jaki gag.
 
Demogorgon jest offline