Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2009, 12:22   #71
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Po pierwsze, to szczere gratulacje... PANI MAGISTER ;D.

A co do sesji - jestem dosyć sceptycznie nastawiony do jej kontynuowania. Minęło trochę czasu odkąd jest zawieszona, a przerwa w grze zjadła trochę mojego entuzjazmu. Poza tym piszesz, że nie masz ochoty siedzieć długo na forum - nie wiem czy jest więc sens się do czegoś zmuszać .

W każdym razie moja opinia jest taka - sesja stoi w takim momencie, że można ją jeszcze bez bólu przerwać. Jeżeli zdecydujesz się ją teraz prowadzić, to bez względu na stosunek do LI, powinnaś ją doprowadzić do (w miarę) szczęśliwego końca. Jeżeli uważasz, że istnieje możliwość, że dasz sobie spokój z tym forum, to powinniśmy sobie sesję odpuścić.
I nikt nie powinien mieć wtedy do Ciebie żalu .

Pozdrawiam!
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline