Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2009, 15:00   #31
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Jestem online :3 poprawiłam posta, już sama widziałam że jest za krótki, gdy go wysyłałam. Tak, naturą Deadpool'a jest że uwielbia brzmienie swego głosu, oraz nigdy nie wie kiedy się zamknąć. Jest Klaunem i nawet jeśli powiedział coś obraźliwego, to nie znaczy że fanatycznie rzuci się w bój walcząc o swoje racje. Jeśli nie podoba wam się jego zachowanie, co jest normą wśród większości postaci Marvela i nie tylko (Deathstrike z DC także go nienawidzi), to albo zaciskacie zęby albo dajecie mu w czapę, gotując do prawdopodobnej walki. W tej sytuacji najrozważniej będzie gdy 'BT przywali jej w twarz. Koniec końców to komiczna postać. Wolverine często na tekst Deadpool'a "to jesteśmy kwita?' pozwalał na porządnego sierpowego w twarz Deadpool'a po czym odpowiadał "teraz jesteśmy kwita" po czym obaj brali się pod ramię i wychodzili z imprezy.

MG#

Co do śmierci, ustaliliśmy że ma być to pewnego rodzaju portal, w moim wydaniu mówiłam bardziej o czarnej dziurze. W początkowym poście opisałam pewien eksperyment, którego sabotowanie przyniosło 'pool złe rezultaty. Wybuch jądrowy lub coś w tym stylu. Mam nadzieje że to wyjaśnia jej nagłą śmierć/pojawienie się w Otherworld.

Także kolor i kursywa. Co do kursywy już poprawiłam dialogi.
Jednak co z kolorem, w komiksach Deadpool wypowiadał się w żółtych chmurkach. Myślałam że żółty kolor tekstu będzie rozsądnym rozwiązaniem. Czy mam się go pozbyć? Czy może zastosować mniej drażniący odcień żółci?

Deadpool
Deadpool
Deadpool
Deadpool

Tutaj masz paletę kolorów, HTML color codes

Mam nadzieje że dobrze idzie mi odgrywanie tej postaci.
Jeśli powstanie jeszcze jakiś problem, proszę natychmiast zgłaszać go tutaj, co do dialogu to rzadko używam GG, więc proszę uprzedzać mnie poprzez PM bądź w komentarzach.
 

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 26-06-2009 o 15:06. Powód: KOLOR
Kawairashii jest offline