Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2009, 18:41   #89
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Tutaj również muszę uprzedzić o mojej bardzo średniej obecności przez cały lipiec. Będę przez ten czas raczej wieczorami, więc wtedy będę mógł odpisywać.

Aczkolwiek ja również jestem trochę zmęczony pisaniem. Wszystkim można się zmęczyć, nawet bawiąc się dobrze. Ja bawiłem się dobrze przez cały czas, ale od czasu do czasu muszę oddać się lenistwie by "odpocząć od odpoczynku".

Oczywiście cośtam pokombinuję z postami, ale przez lipiec priorytetem staje się mój odpoczynek, by powrócić z nowym zapałem
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline