Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2009, 18:34   #136
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Many a greeting, mistletoe and pie.
Tak właściwie to ode mnie tylko parę informacji, które nasunęły mi się podczas rozmów z niektórymi graczami. Być może wspominałem już o tym, jednak nie zaszkodzi wspomnieć o tym jeszcze raz, skoro drużyna jest nagle w komplecie.
Wspominałem o tym, że Triarii faworyzuje wszelkiego rodzaju intrygi wśród graczy i podtrzymuję ten status. Jeżeli ktoś chce i może podjąć jakąś akcję, która nie do końca licowałaby z dobrem innego gracza, może ją indywidualnie zgłosić mnie. Jest to czyste wykonywanie akcji w tajemnicy przed resztą, dlatego nie jest to coś, co ma być szczególnie uprzywilejowane, a wszelkie konsekwencje wynikające z grania w taki sposób będą przez gracza poniesione. Więc akcja normalna, tylko że nie wszyscy o niej wiedzą.
Rzecz druga, ponawiam o zgłaszaniu ewentualnych problemów z samą grą. Jeżeli ktoś czuje się obrażony, dyskryminowany lub w jakikolwiek sposób nie gra mu się dobrze, niech zgłasza to do MG. Dotyczy to także pomysłów co do fabuły. Jeżeli coś umożliwi graczowi lepszą grę, wzbogaci samo Triarii - będzie witane z otwartymi udami. Tfu, ramionami.
Przypominam te parę pryncypalnych zasad, ponieważ T+ nieuchronnie zbliża się do końca, który nie nastąpi jutro, ale koniec głównej historii z wolna zaczyna się zarysowywać. Nie chcemy, by ktoś skończył i mu się nie podobało. A że na (mądre) sugestie zawsze jestem otwarty, to każdy wie. Albo i nie
 
Irrlicht jest offline