Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2009, 22:44   #39
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Jak tak sobie czytam co postaci myślą o Deadpool, to nie mogę powstrzymać się od pytań jakim cudem w jednym miejscu może znaleźć się tyle aspołecznych osób. Ja staram się odgrywać swoją postać, ale po tym, co widzę już trzecia osoba W MYŚLACH powtarza tą samą kwestię. To lekko zniechęca, wręcz nakłania do zastanowienia się czy przypadkiem nie spisują ich od siebie. Bardzo proszę o oryginalność, trudno mi jest uwierzyć żeby aż trzy osoby myślały nie dość, że o tym samym, to jeszcze używają tych samych słów skupiając się na tych samych problemach. Motyw "dzieci" oraz "wariatki" jest przez was solidnie przeorany, mimo iż postaci nie łączy wieź telepatyczna.
Bardzo proszę o oryginalność, płytkość charakteru i pochopne ocenianie przeciwnika/sojusznika to z pewnością nie najpopularniejsze z cech bohaterów/antybohaterów.
 
Kawairashii jest offline