Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2009, 17:21   #20
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Było super Znowu bardzo mało uczestników A z LI byłam sama bo Asch miał problemy zdrowotne ;( Ale i tak bawiłam się cudnie. Ludzie fajni (oprócz takiej pary w naszej sypialni którzy w ogóle prawie z niej nie wychodzili, ja nie wiem po co oni tam przyjechali ), orgowie w porządku i lokalizacja świetna. LARP Wampira w lochu zamku będę długo świetnie wpsominać, Tym bardziej, że MG byli ludzie Korporacji Kokon: Korporacja Kokon ~ Home

A najlepsze było to, ze poszłam na konkurs wiedzy o literaturze Howarda. Czytałam tylko jedno jego opowiadanie, ale na moje szczęście inni uczestnicy mieli podobną wiedze i... wygrałam A nagrody były super, Dostałam dwie książki, jedną Mastertona, jedną Wegnera, oraz zestaw ładnych kosci Było naprawde sporo fajnych książek do wygrania, mój zestaw nagrody kosztował jakieś 70zł Więc chyba warto jechac na te Zahcony

A tu trochę zdjęć:
Picasa Web Albums - magda.wilamowska - Zahcon 2009
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline