Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2006, 17:21   #6
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
I ja chętnie się zgłaszam Tym bardziej, że to storyteller. Nie widzę wogóle rzutów na forum... i jestem im raczej przeciwny... :/
[user=1582,1576]
Odpowiedzi:
1. wojownik - wiem, że bardzo ogólnie ale trudno mi coś sprecyzować.
2. ogień
3. trudny wybór, zwłaszcza, że nie zawsze jasność musi być dobra a ciemność zła... niech będzie ciemność
4. neutralny
5. czarny
6. najbardziej wampiry wszelakie ale jak ma być koniecznie fantasy to mroczne elfy takie jak np, w WFRP
7. zabić niewinnego
8. broń
9. półtoraręczny miecz
10. telekineza - wydaje mi się ciekawsza bo można manipulować przedmiotami, obiektami fizycznymi i wykorzystać to nawet np. w walce.
11. góry
12. odwaga - coś co pozwala stanąć naprzeciw bardzo trudnym, może niebezpiecznym sytuacjom. Niekoniecznie musi dotyczyć samotnego stanięcia naprzeciw silniejszego przeciwnika czy bandy potworów. Jest też coś takiego jak odwaga społeczna sprawiająca, że człowiek nie boi się głośno wyrażać swojego zdania. Ale jeśli jeszcze trzymamy się fantasy to z tymi potworami byłoby mi najbliższe
[/user]
Uhm... mam nadzieję, że dobrze tego UW wstawiłem :/
 
Malekith jest offline