Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2009, 23:55   #5
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
No to i ja też. Psisko w sumie siostry jest, ale wszystkich w domu traktuje jednakowo. A oto więc i śpiąca królewna na zaanektowanym przez siebie tapczanie:



Fila brasileiro jak głosi nazwa w metryczce, a dla nas "Dora". Rasa wyhodowana ponoć do łapania zbiegłych niewolników. Widać to w zabawie. Nigdy nie używa zębów, żeby nie uszkodzić "towaru" natomiast bardzo skutecznie przewraca na ziemię i sukces swój wieńczy pociągłym liźnięciem po całej twarzy obfitującym we wszystko to co zapałętało się jej w "pućkach". Poczynając od mieszanki twarożku ze śliną, a skończywszy na grudkach ziemi i niefortunnych pająkach.

No i na koniec kot. Rasa europejska, czyli dachowiec pręgowany. Imię: Czmych... czasami Zapchleniusz, albo Niszczyciel Światów. Wszystkie pasują. Tym razem cały mój... no dobra... moje są łapy i głowa, a mej lubej ogon i korpus... W ten sposób perspektywa konieczności poćwiartowania spaja nasz w związek w jedną ganiającą po szafach, kosmatą i pręgowaną całość

 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline