Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2009, 11:38   #47
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Eh, Deadpool nigdy nie miał zawyżonego poczucia własnej wartości. Także proszę nie uznawać mojego odgrywania za skrajnie złośliwe w stosunku do innych, komiksowy Deadpool to normalny, lecz wygadany charakter z dużą wyobraźnią. Jednak jeśli ktoś kradnie mu dowcipy, lub traktuje go jak klauna (przykład, strzał w klatkę piersiową z lasera) szybko zmieni o nim/jej zdanie, wąchając kwiatki od spodu, lub zbierając swoje zęby z podłogi połamanymi palcami. Czytałam Wolverine Orgines z jego udzałem, ostro dołożył Wolverinowi, a na koniec wyśmiał jego sposób bycia, starając się udowodnić że życie jest bezsensu i trzeba się z niego śmiać. Przyznam że nie wiem czemu, ale uważam Deadpool'a za najnormalniejsza postać wśród zebranych. Ma swoje odchyły, ale przynajmniej jest oryginalny i z tego co widać, zważywszy na swój karykaturalny wygląd, bardzo tolerancyjny i wyrozumiały w stosunku do innych.
 
Kawairashii jest offline