Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2009, 12:22   #6
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
W takim razie ja także pochwalę się swoim piesiem. Jak przystało na porządnego fana Młotka, moja psina jest pokaźnych rozmiarów. Ktoś w końcu musi mnie bronić w tym opanowanym przez Chaos świecie. Nie jest to pies z rodowodem. Jest przedstawicielką najliczniejszej z ras - mieszańców. Dokładniej, to jest to krzyżówka owczarka niemieckiego i czarnego terriera rosyjskiego (rasy wyhodowanej na potrzeby rosyjskiego wojska ). Oczywiście jak przystało na psa pochodzącego od dwóch ras obronnych, jest to jeden z najłagodniejszych psów jakie spotkałem w życiu. Niczym Scooby Doo boi się wszystkiego od wiatru po ciężarówki.

Oto przed Państwem 3-letnia Rusłana - w końcu półkrwi Rosjanka, zwana także: Rusią, Usią, Klusią, Pusią... itp.


Niestety nie posiadam cyfrówki, więc więcej zdjęć na kompie nie mam. Musiałbym skanować.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline