Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2009, 15:06   #8
Zielin
 
Zielin's Avatar
 
Reputacja: 1 Zielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwuZielin jest godny podziwu
Pochwalić to ja się mogę tylko jednym typem zwierzaka. Niestety zmarło jej się niedawno (bo to raptem miesiąc), ale ślad po niej pozostał.



Chomik Roborowskiego. Takie małe, że mieści się w dłoni, zazwyczaj nie przekraczają wielkością 7 cm. Wabiący się... Mysza. Tak wiem, inteligentnie nadane JEJ, bo to bowiem samiczka była, przez mojego młodszego brata (który skończył w lutym tego roku lat siedem). Jak na kobitę przystało wredna że hej, popierdziela na swoich małych nóżkach jak mała wyścigóweczka. No i gryzie. Co ważne, mnie nie dziabnęła ani razu, za to matula moja kilka razy krzyczała z bólu "Zabierz ode mnie to cholerstwo!".

A tutaj bonusik, razem ze swoim drugim życiowym partnerem (których miała trzech, i wszystkich przeżyła :P).
 
__________________
Powiało nudą w domu...Czy może powróciło natchnienie? Znalazł się stracony czas? Jakaś nagła zmiana w życiu?
A może jeszcze coś innego?

<Wielki comeback?>
Zielin jest offline