Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2009, 15:27   #38
madman
 
madman's Avatar
 
Reputacja: 1 madman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemumadman to imię znane każdemu
Czas na wielkie rozstrzygnięcie. Wszystkie karty jakie otrzymałem były bardzo ciekawe i dobre. Poziom postaci zaskoczył mnie niezmiernie, nie spodziewałem się takich perełek. Niejednokrotnie wybory jakich musiałem dokonywać targały moimi nerwami i sumieniem. Chciałem przyjąć wszystkich ale było to niemożliwe. Napiszę jeszcze, że na tyle na ile wybór był trudny był również sprawiedliwy. A oto lista szczęśliwców:

Skowyt Diabelskiego Tygrysa- Highlander (Kuei-jin),
Droga Dostojnego Żurawia- Famir (Kuei-jin)
Ścieżka Tysiąca Szeptów- Ayame (śmiertelnik)
Pieśń Cienia- MigdaelETher ( Kuei-jin)
Taniec Niszczycielskiego Smoka- Zapatashura (Kuei-jin)

Sesja ruszy za tydzień w piątek, 10 lipca 2009. Do tego czasu chciałbym abyście dopracowali wasze Wu. Nazwa, Rytuały, Historia, Zwyczaje i Zaprzyjaźnieni ludzie. Na temat Nushi i Dworu dostaniecie opis na PW w przeciągu kilku dni. Określcie między sobą Guanxi. W historii Wu możecie uwzględnić postać Yumiko jako matkę i założycielkę. Jest ona z Dharmy Ścieżki Tysiąca Szeptów o wysokim wśród Kuej-jin statusie Jina. Możecie korzystać z tematu rekrutacji albo PW lub gg. Kierujcie do mnie swoje pytania i niepewności a postaram się pomóc.

Ayame jako jedyna będziesz grała śmiertelnikiem. Oznacza to tyle, że jesteś zwolniona z powyższych zobowiązań i możesz w spokoju czekać na sesje. Nie przejmuj się, twoja postać stanie się Kuej- jinem po kilku postach i dołączy do grupy.

Pragnę jeszcze podziękować wszystkim tym co się nie dostali za zaangażowanie, poświęcony czas i za walkę. Postacie dobre odrzuca się z ciężkim sercem. Powodzenia w innych sesjach w mojej pamięci zapisaliście się jako osoby rzetelne z wspaniałą wyobraźnią i nie lada zdolnościami twórczo-pisarskimi.

Pozdrawiam.
 
__________________
D&D is a Heroic Fantasy.
Not a Peasant-oic Fantasy.
Know the difference.
Feel the difference.

Ostatnio edytowane przez madman : 03-07-2009 o 15:31.
madman jest offline