Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2009, 18:04   #43
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Etan Serg. Dzielnica portowa.

-Na Ranalda, odbiło ci- rzekł z wyrzutem Milo-Za tyle to ja ci mogę powiedzieć gdzie mieszka i tyle. Jak chcesz mieć porządne informacje to musisz słono zapłacić. Minimum pięć dych, przy czym dycha zaliczki.

Edgar O'Shea i Deckard Werth. Dzielnica targowa.

-No frescie posądni klienci- rzekł Alan chowając pieniądze- Osyfiście informasje usyskacie, ale to musi troskę potrfać. Moi luźiska musą fsysko sbadać. Teras jedyne so fam mogę pofiedzieć to to, ze Holm to najbardziej mozny i fpłyfofy kupiec w Nuln. Pzyjdźcie za tsy dni i nie sapomnijcie o rescie błyskóf.

Hermes Grim. Buraczany zaułek.

Wracając ulicą do śmierdzącego pokoiku usłyszałeś stłumiony okrzyk. Odwróciłeś się i zobaczyłeś jak dwóch obwiesi wciąga młodą kobietę do ciemnej bramy kamienicy.
 
Komtur jest offline