Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2009, 00:27   #19
Vavalit
 
Vavalit's Avatar
 
Reputacja: 1 Vavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znany
O II wojna światowa i do tego wojna psychologiczna. Podoba mi się. Jedna rzecz. Co bierzesz pod uwagę przy wybieraniu kart? Historię, styl, wiedzę? II wojną światowa się fascynuję, a wiedzę jako taką posiadam (choć głównie o SS, Himmlerze i takich tam). Za to styl nie koniecznie może się podobać. Czy to od razu mnie skreśla?

I dalej. Piszesz od horrorze. Rozumiem że to aspekt psychologiczny i przy pisaniu karty warto nad tym rozdziałem się mocno zastanowić? Jego psychika, wpływ rządów, I wojny itd. są bardzo istotne? Jeśli tak, to zapowiada się naprawdę niezła sesja. Zawsze chciałem coś takiego założyć, ale brakowało mi "jaj". Przy tworzeniu sesji historycznej trzeba zadbać o szczegóły a tych czasem nie znamy i możemy się przez przypadek ośmieszyć Dlatego zazwyczaj zakładam sesje nie strice historyczne, a coś koło tego, albo w całkiem innym uniwersum. Ale dość biadolenia o sobie.
 
Vavalit jest offline