Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2009, 10:51   #20
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Wielki dzięki dla Romulusa i Arango za pomoc odnośnie sortów mundurowych. Dzięki wam już znalazłem to o co mi chodziło.

Vavalit napisał:
Cytat:
Jedna rzecz. Co bierzesz pod uwagę przy wybieraniu kart? Historię, styl, wiedzę? (...) Za to styl nie koniecznie może się podobać. Czy to od razu mnie skreśla?
Wszystkie trzy wymienione przez Ciebie elementy są ważne. Uzupełniają się nawzajem i by powstała dobra KP, wszystkie one muszą współgrać.
Co do stylu to jest on rzeczą w dużej mierze subiektywną.
Jedyne co mogę ci doradzić to jeżeli podoba Ci się pomysł to poprostu spróbuj swoich sił. Nie ma nic gorszego jak poddać się bez walki

Vavalit napisał:
Cytat:
I dalej. Piszesz od horrorze. Rozumiem że to aspekt psychologiczny i przy pisaniu karty warto nad tym rozdziałem się mocno zastanowić? Jego psychika, wpływ rządów, I wojny itd. są bardzo istotne?
Tak planuje, jeżeli chodzi o grozę, skupić się na psychice. Zgadzam się, że warto wziąść pod uwagę takie czynniki jak wpływ rządów, I wojnę czy tego co dzieje się na froncie przy tworzeniu historii bohatera. Jeżeli wszyscy chętni na czele z MG przygotują się dobrze do sesji, to śmiem twierdzić że może nam się udać stworzyć naprawdę coś fajnego.
Dodatkowo trzeba pamiętać, że małe duszne wnętrze czołgu jest bardzo dobrym miejscem do wywołania negatywnych emocji. Strach, stres, panika napewno pojawią się na sesji.
 
brody jest offline