Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2009, 13:38   #7
Famir
 
Famir's Avatar
 
Reputacja: 1 Famir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znanyFamir nie jest za bardzo znany
Propozycja Wu by Famir


Nazwa: Tenshinchigi (jap. bogowie nieba i ziemi) albo Tenchuu (jap. filary podtrzymujące niebo)

Nushi: Nie dałem ani pkt więc się nie wypowiadam.

Kierunek: Północ - osobiście podoba mi się wizja Wu c rozwiązującego lokalne problemy i spory keui-jin. Nieważne czy to słowem czy siłą (choć pewnie w większości to drugie).

Struktura: Odgrywanie demokratycznego Wu gdzie każdy jest równy jest najłatwiejsze, ale dla mnie to żadna zabawa. Osobiście preferuje Wu mające strukturę na wzór tych z rodzin śmiertelnych. Yumiko jako "Matka" a reszta... cóż czekam na propozycje, choć najsprawiedliwiej by było jakby wtedy MG to porozdzielał.

Zwyczaje:
-Każdy członek Wu ma mały tatuaż symbolizujący przynależność do Wu (kształt tatuażu do uzgodnienia)
-Walki między członkami Wu są zabronione.
-Wszelkie spory (jeśli wszelkie rozmowy itp. już zawiodą + z racji że przemoc jest zakazana) rozwiązuje się rzutem monetą. Np. jeśli dwie osoby się kłócą jak rozwiązać daną kwestię rzucają monetą i wtedy wybiera się rozwiązanie osoby która wygrała.

odnośnie Wu to tyle na razie z mojej strony.

Zapatashura - sorry, ale ja sesje mogę zacząć nawet dzisiaj. Nie mam zamiaru czekać tyle czasu na jedną osobę - mogła pomyśleć o tym zanim pojechała na wakacje czy gdzie tam ją wcięło.
 
Famir jest offline