Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2009, 13:49   #8
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Cytat:
-Każdy członek Wu ma mały tatuaż symbolizujący przynależność do Wu (kształt tatuażu do uzgodnienia)
A to nie jest przypadkiem fizycznie nie możliwe? Bo o ile jeszcze pamiętam (a mogę nie pamiętać) to takie ingerencje we własne ciało wymagały kropki Siły Woli. Ponieważ pewnie pamiętam źle, to z chęcią bym poczekał aż ktoś by mi mechanicznie rozwiał tą wątpliwość.
No i na pewno moja postać się dobrowolnie wytatuować nie da.

Nushi- wisi mi i powiewa, nawet mimo tego, że dałem w niego kropki.

Struktura- też jestem przeciwko demokracji. Japonia i demokracja to jak poeta i fizyka jądrowa- może kojarzy co to jest, ale ni diabła nie wie jak działa.

Kierunek- też mam go gdzieś i tak pewnie każdy będzie kolidował z interesami mojej postaci.

Tak- mam zamiar jedynie krytykować cudze pomysły, to tak jakby ktoś chciał mi to wytknąć
 
Zapatashura jest offline