Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2009, 14:08   #9
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Nazwa
Hrm. Hurr. Durr. Co by tu... być może pójdziemy Twoim tropem dalej Famir, stosując Tenchu, w znaczeniu "Kara Niebios". Różnicy w klimatycznej, oryginalnej, weeaboo pisowni nie ma zbyt wielkiej, jednak subtelnie zmieniamy znaczenie, na pasujące do tych bardziej... wypaczonych emocjonalnie postaci. Tak, mam na myśli moją i Twoją.

Nushi
Bankrut. Brak funduszy. Podobnie jak Famir, nie wypowiadam się, bo nic w nasz strażniczy spirytus nie włożyłem. Najchętniej pozostawiłbym to zagadnienie MG, który może sypnąłby jakimiś punktami. Tak, to jest subtelna sugestia .

Kierunek:
Centrum. Bo tak powiedział MG a ja nie mam nic przeciwko.

Struktura
Luźna, równouprawnienie, brak dyrektyw odgórnych od kogokolwiek z wyjątkiem starszych. Każdy przychodzi i odchodzi jak mu pasuje, byle tylko utrzymywał stały kontakt z innymi i działał w słusznej sprawie, dla dobra całej grupy i społeczności. Wspólne działania po uzgodnieniu i wyrażeniu zgody przez wszystkich. Inaczej tego nie widzę, bo każdy z nas jest wolnym ptakiem (lub kotem), a jeśli będziemy się trzymać na smyczy, to w końcu się zagryziemy.

Zwyczaje
- Tatuaż? Żarty sobie stroisz :P. Nie będę palił SW. Już lepiej jakiś sygnet, pierścień, naszyjnik, kolczyk. Coś co można łatwo usunąć w razie potrzeby, bez marnowania pozyskanej krwi czy wycinania płatów skóry. Erm. No tak. Zbyt się wczuwam.
- Konflikty w Wu są akceptowane, choć nie zalecane w celu zachowania funkcjonalności. Rozlew krwi jest zabroniony.
- Spory rozwiązywane są przez wspólne głosowanie, decyduje większość. W przypadku dalszego braku zgody, można działać na własną rękę, jednak przez to spadnie nam efektywność.
- Nieformalne spotkania raz w tygodniu w celu uzgodnienia rzeczy istotnych dla całego Wu i reszty wschodnich wampirów.

Jestem za zaczęciem jak najszybciej. MG zapowiadał kilkakrotnie, że zaczniemy na początku lipca. Nie widzę tu pola do manewru / wymówki.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri

Ostatnio edytowane przez Highlander : 05-07-2009 o 14:11.
Highlander jest offline