Wątek: warhammer 3ed
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2009, 10:16   #7
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hanzo, ten drugi tekst nie jest bardziej przekonujący, bo jest tym samym tekstem, tylko z marnym komentarzem. Autor przetłumaczył sobie "table space" jako "stosy tabel" i z tego wyciąga jakieś wnioski. Jak dla mnie, chodzi o przestrzeń na stole, którą zajęły liczne karty.
Co do wiader kostek i kart akcji, to przecież choćby nasza (znaczy, polska) Klanarchia jest w takiej ocenie też szczytem komercji, podobnie "Don't Rest Your Head", gdzie też było sporo kości w puli.
Co do świata, mamy:
Cytat:
I’m liking what Jay has done with the game, and there’s a clear desire to make it fit properly with the Warhammer World, where a lot of the previous edition’s books, with the best will in the world, just didn’t.
Dla mnie to brzmi jak powrót do korzeni, czy coś w tym stylu.

Odnoszę wrażenie, że wielu ludzi boi się trzeciej edycji za to, że jest nowa, nic o niej nie wiedząc. A ja jestem po prostu ciekaw.
 
__________________
"Wiadomo od dawna, ze Ziemia jest wklęsła – co widać od razu, gdy spojrzy się na buty: zdarte są zawsze z tyłu i z przodu. Gdyby Ziemia była wypukła, byłyby zdarte pośrodku!"
Wojnar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem