Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2009, 13:23   #55
lehr
 
lehr's Avatar
 
Reputacja: 1 lehr nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Piti-san Zobacz post
Wielkie dzięki wszystkim, już znalazłem około 60 kawałków z różnych kategorii, wszystko z Waszych propozycji.
Największy problem stanowi muzyka w stylu Cyberpunka , mam zaledwie kilka utworów, nawet trochę naciąganych ... Szczerze mówiąc, nawet nie wiem jak taka muzyka powinna brzmieć - kojarzy mi się z elektronicznym, ciężkim i drażniącym brzmieniem, jednak ani to typowe techno, ani prodigy - raczej coś po środku... Jakieś pomysły?
cała Twórczość Nine Inch Nails, szczególnie ten kawałek (ale to jest wersja koncertowa, sprawdź sobie wersję z oryginalnej płyty, daje kopa!):
YouTube - Nine Inch Nails - Survivalism (Lights In The Sky 2008)

niektóre industrialowe kawałki Ramsteina, np:
YouTube - Rammstein - Engel
YouTube - Ramstein - Du Hast

Fear Factory:
YouTube - Fear Factory - Archetype
YouTube - Fear Factory - What will become

Finger Eleven trochę naciągany, ale też sprawdź parę kawałków:
YouTube - Finger Eleven - "Drag You Down" Official Video
YouTube - Finger Eleven - "Paralyzer" Official Video

I NAJLEPSZE, NAJBARDZIEJ NIE DO SŁUCHANIA :ARAB NA RADARZE, czyli gatunek noise:
YouTube - ARAB ON RADAR - ROYAL FLUSH - THE THIRD CARD - LIVE AT THE FIRESIDE BOWL
YouTube - ARAB ON RADAR - ROYAL FLUSH - THE FIRST CARD - LIVE AT THE FIRESIDE BOWL

halluciphile - PRZESŁUCHAJ I ŚCIĄGNIJ ZA DARMO I LEGALNIE PŁYTĘ "Noizoan" STĄD:
Pobierz album gratis: Noizoan - Jamendo

albo to, też za darmo do ściągnięcia (ale już słąbszy nois z tego...)
Darmowe pobieranie: verte couverture - Jamendo

sprawdź też takie grupy jak black era (elektronik) redmind (metal) (oba na jamendo.pl do ściągnięcia) oraz jeśli spodobał Ci się Nine Inch Nails to obowiązkowo na jamendo sprawdź Fresh Body Shop.


z gatunków szukaj:
industrial
electronic
rave
metal industrial
noise, albo japan noise (najlepszy gościu to hanatarashi - ale ciężko znaleść jego utwory.)

zainteresuj się też retrofuturyzmem, czyli świat Fallout - ameryka lat od 40 do 70, można w internecie wychaczyć z tamtych czasów obrazki, reklamy, i filmiki, z muzyką nie powinno być probmelów.
 

Ostatnio edytowane przez lehr : 06-07-2009 o 13:25.
lehr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem