Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2009, 19:10   #24
Nemo
 
Nemo's Avatar
 
Reputacja: 1 Nemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumny
Arrrrrgh miałem pięknego posta i się skasował. No nic, jeszcze raz.
Cytat:
- Czy nasze postacie wiedzą z wyprzedzeniem, że mają wspólnie "ratować multiuniversum", czy mają to będzie taka totalna improwizacja? Jeśli to drugie to czy jako drużyna mamy jakiś meta-plan dogadania się między postaciami?
Envoy który będzie waszym opiekunem i kierowcą autobusu przez multiversa, wyjaśni wam powód dla którego zostaliście wyrwani ze swoich światów domowych, opisze konsekwencje niezastosowania się do decyzji kosmicznych sił regulacyjnych. I tak dalej. To on również nakreśli cele jakie macie osiągnąć, dokona procesu adaptacyjnego (czyli chociażby znajomość języków czy przystosowanie mocy do działania w danych warunkach)
Cytat:
- Ile nasze postacie wiedzą o innych postaciach? Czy np. wam potrzebna jest znajomość Shakugan no Shana, żeby grać z moją Shaną, czy też opieramy się tylko na tym co w postach?
Definitywnie nie. Nie musicie znać innych postaci. Nie musicie znać ich światów. To czy postanowicie poszperać w wiki na ich temat pozostawiam wam i waszemu sumieniu.

***
Mam na skrzynce karty Sani i Cao. Uwagi podeślę pewnie dnia jutrzejszego po ponownym przeczytaniu i przeanalizowaniu pod kątem wzajemnej kompatybilności. Chociaż nadal nie jestem pewien, czy panna Aya odnajdzie się w towarzystwie, które tutaj się formuje...

EDITION
A tak zapomniałem.
Jako że wczoraj po przetestowaniu wpływu pewnego ciekawego czegoś na mój organizm do późnej godziny porannej nie odczuwałem ni ociupiny zmęczenia, to zacząłem czytać mangę Soul Eater. W momencie fabuły, na którym jestem (po starciu Maki z Chroną), nie wydaje mi się by Black*Star jakieś problemy sprawił, nie jestem pewien Kida.
 
__________________
A true gamer should do his best to create the most powerful character possible! And to that end you need to find the most gamebreaking combination of skills, feats, weapons and armors! All of that for the ultimate purpose of making you character stronger and stronger!
That's the true essence of the RPG games!

Ostatnio edytowane przez Nemo : 06-07-2009 o 19:18.
Nemo jest offline