Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2009, 23:22   #29
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Doh, MK, zapomniałem, że tlen nie pokazuje dat rozmów...
Tak, ta rozmowa była toczona jeszcze przed postem Cao Cao, więc odwołując się do Twojego 'zmieniania konceptu pod Cao Cao', zacytuję...

Cytat:
Więc nie wypowiadajcie się o udawanym metagamingu i wyścigu zbrojeń, jak nie znacie sytuacji, kk?
Podziękował za uwagę. Ah, zapomniałbym...

Cytat:
Zgłaszam się jako: Fire Hair, Blazing Eyes, Shana.
Cytat:
Mi się zdaje, że Caolucard był uzgadniany i nerfowany dawno dawno temu już. Pozatym Sierak granie postacią której main ability nie będzie działać w innych uniwersach niż jej własne to nie tylko nieudana próba metagamingu ale także nieznajomość danego universum...
Jak masz się tak czepiać... to czep się tramwaju albo rzucaj się do każdego z osobna, a nie 'bo on mi odpysknął to będę szukał mu dziur w całym'. Tym mało optymistycznym akcentem kończę tego niewielkiego flame.

Dziękuję za uwagę i dobranoc.
 
Sierak jest offline