Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2009, 23:32   #30
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Sierak, Sierak. Trzy światy i pól Ameryki z Tobą. Dostajesz ode mnie 2/10 za szczere chęci i brak umiejętności. Ty zdajesz się myśleć, że ja nie widziałem tej rozmowy, którą przeprowadziłeś z Nemo i nie wiem kiedy ona miała miejsce. Zdziwię Cię wielce bo wiem, że miała miejsce wczoraj, kiedy ja także omawiałem z MG możliwy koncept. To co starałem Ci się przekazać, a czego za nic w świecie nie potrafisz pojąć, to fakt, że usilnie próbujesz wykorzystać "potęgę" postaci Cao Cao, do przepchnięcia bardziej potężnego konceptu ze swojej strony. Stąd moje odwołanie do wyścigu zbrojeń, który z twojej strony jest dziecinny w swoim oportuniźmie.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri

Ostatnio edytowane przez Highlander : 06-07-2009 o 23:40.
Highlander jest offline