Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2009, 10:51   #39
Idylla
 
Idylla's Avatar
 
Reputacja: 1 Idylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znanyIdylla wkrótce będzie znany
Dobra, nie było mnie trochę (mam nadzieję, że net się wreszcie jakoś uspokoi i da mi trochę popracować ==') i przepraszam, że musieliście czekać. Post postaram się wrzucić do piątku, góra soboty

EDIT
Myślałam, że mi się uda wyrobić do soboty, ale guzik wyszło. W ogóle się nie mogę na akcji skupić. Niby coś się plecie, ale upleść nie może zbytnio.
Do wtorku powinnam się uspokoić (myślałam, że to matura jest stresująca, ale oczekiwanie na wyniku o przyjęciu na (prawie) wymarzone studia jest gorsze...). Wtedy napiszę wam długaśnego posta, bo tyle się będzie działo... I przygotujcie się na sporą dawkę informacji

EDIT 2
Nareszcie udało mi się skończyć tego posta. Ech, mam nadzieję, że jeszcze chcecie grac w mojej sesji i nie zraziliście się tą przerwą. Przepraszam was za nią. Po prostu, żeby lepiej wprowadzić was w realia, chciałam napisać krótkie opowiadanie (które niebawem pojawi się też tutaj) o wydarzeniach sprzed 4 lat od chwili obecnej. Będzie tam trochę odpowiedzi na pytania z tego i poprzednich postów, jak zresztą do następnych też. Póki co mam dla was mapkę (wiem, to nie jest spełnienie marzeń kartografa, ale orientacje jakąś przynajmniej będziecie mieć XD) Trafalgaru - Zachodniego Przylądka, bo jak wskazuje załączona tu i w pierwszym poście mapka, większa część tego obszaru znajduje się po zachodniej stronie (na lewo o południka 0 stopni).

Brody - generał nie przyprowadził księcia, ale możesz wytłumaczyć, że był w złej kondycji, albo w ogóle nie mówić, że go znalazłeś. Tak napisałam post, żebyś miał możliwość wyboru. Zrobisz, jak chcesz. Post w pełni dopasowany do obu wersji, bo wątpię, żebyś otwarcie chciał królowi grozić... XD Nie planujesz, prawda? ^ ^'

Xilar - cicha rada chochlika: "Idź z nimi. Dużo się dowiesz i przyniesie ci to trochę korzyści." Męczę tego Gianniego, męczę, ale musi biedak wytrzymać XD A ten Tristan Ghost to namiestnik :P (ważna osoba w państwie - zaraz po królu, a przed księciem). W tym opowiadaniu, o którym mówiłam wcześniej będzie więcej na jego temat :P Ale nie musisz się o to martwic, możesz spokojnie odpisać na posta bez tej wiedzy XD

Kr1s3 - kiedy wróci odpisze XD

W razie wątpliwości, piszcie śmiało. I jeszcze raz przepraszam ^ ^'

Zapomniałam o mapie XD

 

Ostatnio edytowane przez Idylla : 23-07-2009 o 09:39.
Idylla jest offline