Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2009, 12:52   #73
Only The Shadow
 
Reputacja: 1 Only The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodzeOnly The Shadow jest na bardzo dobrej drodze
Spoko, nie ma sprawy.
Komin może mieć do 0,5 na 0,5 metra grubości (ale odlicz jeszcze od tego parę cm cegły, jeśli patrzysz na wnętrze), poza tym ma około 4-4.5 metra wysokości.
Minser nie był akrobatą, tylko bogatszym chłopem, gdzieś pod 40-tkę.

Co do zostawiania pod domem - nie chcę wchodzić w Wasze kompetencje i opisywać waszych reakcji. Ale możemy się umówić, żebyś napisał mi na PW zbiór możliwych reakcji na dane zdarzenia jakie możesz gdzieś (np. w budynku) zastać. Wtedy w moim poście dobiorę odpowiednią reakcję, nie psując Ci przy okazji Twojej wizji postaci.

Co do nie odpowiadania w drzwiach - mogłeś to spokojnie napisać, zaznaczyłem, że budynek raczej wygląda na pozamykany, brak oznak życia.

p.s.
Gdzie Tarja? Chyba od jakiegoś czasu nie pisała.
 
Only The Shadow jest offline