Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2009, 08:05   #17
Mistyk
 
Mistyk's Avatar
 
Reputacja: 1 Mistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwu
Więc z bazy trzy zastrzeżenia raczej ogólne niż do tej konkretnej karty: Nie zaznaczyłem wcześniej, mój błąd, historia nie ma być długa ale jako minimum chciałbym przyjąć około 400 słów [mniej więcej 2/3 strony maszynopisu]

Już trzy osoby zapowiedziały grę sierotami, ja wiem że aż się o to prosi, ja wiem że trudno z tym walczyć, ale mimo wszystko zawsze próbuję. Jeśli połowa graczy prześle mi karty zaczynające się od:
-"XXX jest sierotą"
-"XXX stracił pamięć"
Sesja może się nie odbyć gdyż MG ruszy z krzykiem w kierunku najbliższego wysokiego mostu. Najprawdopodobniej usłyszycie o tym w telewizji.

Karty proszę wysyłać poprzez PM, ma to na celu uniknięcie późniejszych dyskusji: "Dlaczego ta osoba się dostała a ja, przecież moim zdaniem moja karta była lepsza!"

Dla tych którzy chcą się ze mną kontaktować przez gg, najczęściej jestem niewidoczny, dzisiaj od około 20 będę miał najprawdopodobniej dyżur więc jeśli ktoś ma jakieś pytania zapraszam.
 
Mistyk jest offline