Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2009, 18:49   #21
Mistyk
 
Mistyk's Avatar
 
Reputacja: 1 Mistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwu
Najpierw odniosę się do pytania które już 3 razy padło na pm i gg: Nie nie można grać psionem, gdybym wiedział że będzie tylu chętnych zrealizowałbym marzenie o sesji czysto psionicznej, zawsze miałem problem z chętnymi a tu proszę...

Charakter tak jak pisałem tylko dobry i neutralny, wiem że niektórzy potrafią chaotyczny neutralny nagiąć tak, że tym którzy pisali podręczniki włos się na głowie jeży, ale właśnie dlatego chcę dodatkowo opis charakteru postaci, by mieć w to wgląd. Preferowany jest neutralny z odchyleniami w stronę dobra, taki... Hmm pasuje mi określenie przyzwoity facet, nie bohater bez skazy i zmazy, ktoś kto swoje za uszami ma, ale w gruncie rzeczy jest... Normalny, ludzki.

POZIOM POSTACI NA STARCIE: 3 CHYBA ŻE GRA SIĘ POTĘŻNIEJSZĄ RASĄ, WTEDY DO INDYWIDUALNEGO USTALENIA. Caps w celu podkreślenia edita...
 

Ostatnio edytowane przez Mistyk : 09-07-2009 o 10:04.
Mistyk jest offline