Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2009, 20:43   #491
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
TESTAMENT


Jeśli czytacie ten dokument, to oznacza to, że poniosłem śmierć w walce o Rath, a także, że ktoś z moich towarzyszy przeżył. Dokument ten kieruje więc do osób, którym zaufałem i które będą w stanie spełnić moje życzenia.

Do Luny, Aner, Elhana, Blajndo, Yona i Milo.

Jeśli przeżyliście, to znaczy, iż wygraliście. Modlę się by tak właśnie było.

Zadbajcie o moje magiczne przedmioty. Nie mogą one trafić w łapy hien cmentarnych. Wszystkie moje zwoje, różdżki, magiczny pierścień i karwasze, sztylet z adamantytu czy elfie buty i płaszcz. Wszystko to zabierzcie się i rozdzielcie pomiędzy siebie. Będę przynajmniej w ten sposób z przyjaciółmi.
Moje ciało pochowajcie w Rath.

Zoro.

Pokonaj Ciemność. Pozwól sobie pomóc. Pamiętasz jak obiecałem Ci, że zostaniesz czarodziejką. Udaj się do moich Grających przyjaciół, a oni spełnią Twe marzenie. Pamiętaj mnie, jednak nigdy nie zaprzestań żyć. Życie jest bowiem za piękne.

Luno i Aner.

Zadbajcie o Zorę. Spróbujcie uratować ją od klątwy wampiryzmu. Wierzę, że jak zobaczy moją prośbę to zgodzi się na wszystko. Nie pozwólcie by Ciemność Shar zasłoniła jej duszę.

Elhanie.

Powiedziałeś, że jesteśmy niejako rodziną. To prawda. Dlatego proszę Cię. Zajmij się Zorą i jej matką. Zabierz je z Rath, bowiem myślę, że nic dobrego ich tam już nie spotka. Możesz oddać pod opiekę Harfiarzy. Coś są mi winni. Postaraj się wraz z Aner, by nauczyć Zorę magii. Ma do tego predyspozycje.

Blajdno.

Liczę na to, że pomożesz w wychowaniu Zory. Ona o mnie w końcu zapomni, jest jeszcze młodziutka. Tak jak i Ty. Wiesz o czym myślę. Macie me Błogosławieństwo.

Yonie.

Odnajdź Marę. Ona jest dla Ciebie ważna, tak jak Ty dla niej. Bądź jej przyjacielem. I nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi.

Aner.

Do Ciebie mam specjalne życzenie. Załatw niedokończoną sprawę z Kynadią. Niech ta morderczyni poniesie karę. Zasługuje na to. Zmuś Adnana, aby się zajął tą sprawą na poważnie.

Milo.

Życzę Ci szczęścia na Twej drodze. Będziesz wspaniałą głową rodu. Mam nadzieję, że odnalazłeś przyjaciół, tak jak ja.

Luno.

Dzięki Ci za wszystko. Za Twą mądrość i uśmiech. Za wiarę we mnie. Nigdy się nie zmieniaj. Rozpraszaj Ciemności, bo jesteś światłem.

Przyjaciele.

Dziękuje Mystrze, że Was poznałem. Przy Was odzyskałem wiarę w ludy Torilu. Pamiętajcie o tej bitwie, pamiętajcie o mnie.

Rozpraszajcie Ciemność.

Niech Mystra i inne przychylne bóstwa zawsze Wam sprzyjają.

Siabo Laumme Harr,
Iluzjonista z Kruczego Urwiska.
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline