Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2009, 10:31   #14
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
Witam Szanownych Graczy!

Zeszły tydzień dał mi w pracy ostro popalić, dlatego też nie zdąrzyłem wpisać żadnych dodatkowych danych w Dramatis Personae - w nadchodzącym jednak tygodniu nadrobie utracony czas.

Względem sesji post "Mistrzowy" pojawi się dziś wieczór - najpóźniej jutro w południe. Jest to spowodowane prośbą Ribesium, która kończąc magisterską swą pracę nie miała narazie chwili sklecić nam posta, lecz chce to bardzo zrobić przede mną. Damy więc jej szansę

Jest też kolejna sprawa po pewnych przemyśleniach chciałbym z Wami ustalić co zrobić z postaciami/graczami którzy przez dłuższy czas nie odpisują.
Mój pomysł wygląda tak:
- 4 tygodnie bez posta sprawiają, że postać, przy najbliższej okazji umiera
- 4-5 krotne opóźnienie termin [post po ponad tygodniu] NPC'uje postać, która po kolejnych 3-4 postach podlega opcji pierwszej [jeśli nie będzie odzewu ze strony gracza opoźniającego sesję]

Co o tym myślicie ? Jak zapatrujecie się też na rekrutacje dodatkowe i przejmowanie postaci przez innych graczy ?


Nie chce tu nikogo straszyć, ale w oparciu o moje poprzednie doświadczenia, chcioałbym uniknąć sytuacji, w której sesja gdzieś się rozłazi i przez przestoje reszta graczy traci zapał do gry, przez co de facto cała sesja umiera.
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.

Ostatnio edytowane przez Nightcrawler : 12-07-2009 o 11:30.
Nightcrawler jest offline