Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2009, 20:47   #30
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Dziś rano odbyliśmy małą naradę z Cedrykiem, merillem, a na sam koniec wtrącił się jeszcze Wojnar Niestety od Machariusa nadal zero wieści...

W każdym razie pewne rzeczy uzgodniliśmy czy raczej chętni by byliśmy je wprowadzić...

Profil grupy to grupa inkwizytora. Inkwizytorem, na razie nie wie z jakiej rodziny, Cedryk. Merill zagra żercą rytualistów, Ja egzorcystą rytualistów, a Wojnar szabrownikiem, technoklanyta pewnie. Rodziny mogą być mieszane, wszak to Omam jest zwierzchnikiem inkwizycji.

Zajmiemy się prawdopodobnie kultem Jedynego i jego aniołkami Pomysłem jest, że kultyści przeniknęli do klanu jako szpiedzy - choć nie określiliśmy powodu dla którego to zrobili jeszcze. Sceneria byłaby raczej miejsca/ruiny. Bardziej pasuje to do koncepcji Jedynego moim zdaniem, a i mamy szabrownika.

Sesja koncentrowałaby się na paru elementach, w tym eksplorowaniu, socjalu i upiorach.

Mam nadzieję, że nie pokręciłem czegoś i o niczym nie zapomniałem :P
 
Qumi jest offline