Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2009, 22:50   #17
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Zgadzam się jak najbardziej z propozycjami MG, są one jakby nie było na naszą korzyść, dlatego niezaakceptowanie ich byłoby co najmniej nietaktem Ze swojej strony właśnie zabieram się za pisanie posta, jeśli pójdzie przed północą będzie to oznaczać, że nie narobię sobie pierwszej dozwolonej przerwy (wiodącej dalej nieuchronnymi ścieżkami do zNPCowania ). Z góry przepraszam za jakość, ale do pojutrza muszę posłać całą pracę magisterską i jakoś pisanie czegokolwiek innego poza nią chwilowo mi nie wychodzi.

Dodatkowa rekrutacja - jak najbardziej, mimo, że z założenia była to sesja dla znajomych na ich prośbę (znaczy na naszą XD). Osobiście miałabym nawet propozycję zaproponowania jednej osoby, ale to może potem...

Jedyne z czym nie czułabym się dobrze,tak jak Aeth, to z przejęciem mojej postaci przez innego gracza. MJ to moje dziecko, z którego jestem dumna, dlatego w razie jakichś komplikacji wolałabym, żeby ją uśmiercono, o co z góry proszę (choć mam nadzieję, że do takowej sytuacji nie dojdzie).

A zapał mam jak najbardziej, tylko ta mgr :S... za parę dni będzie spokój. Pozdrowienia dla ekipy i zabieram się za meritum
 
Ribesium jest offline