Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2009, 13:57   #3
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
Dlaczego na górze tematu nie ma buziek z kartami? ;(
Jak się pojawią, to będą.

Lunar: Uważaj proszę na te wszystkie myślniki. Ciężko jest się domyśleć, czy to Twój glut wszystko to powiedział, lub pomyślał, czy może wspólnie z pozostałymi. A przecież każdy sam odgrywa swoją rolę.

Sytuacja jest więc taka: Noiu odkleił się z tynkiem i kapnął na kołdrę budząc staruszkę. Staruszka wstała i poszła... powoooli... zapalić światło. Pozostali zaraz też się odkleją.

Najbardziej obawiałem się tego, że skoro tak bardzo długo czekałem na karty postaci do sesji, to może być teraz sytuacja, że się gracze zaczną wykruszać. To już nie te czasy, kiedy na prawie każdą sesję przypadało prawie dwudziestu chętnych i było z czego wybierać. Zapotrzebowanie było na pięciu graczy, otrzymałem zaledwie trzy karty, a jeden z was nadal nie potwierdził swojego uczestnictwa. No, ale zobaczymy, jak to będzie.
 
Mal jest offline